Projekts ::


Organizatori


Dalībvalstis


Rezultāts


Nākotnes plāni


 

      

 
VILCIENS RĪGA-DUBULTI

Apvienības "UrbanTrip" projekts "Vilciens Rīga-Dubulti" (vasara, 2007)


Projekta būtība - starptautisks veltījums Jūrmalai kā iecienītam tūrisma objektam, kurā piedalījās 33 fotogrāfi no Latvijas, Lietuvas, Polijas un Zviedrijas.


Dalībnieki dzīvoja vasaras viesu mājā, veicot pārgājienus ar radošiem uzdevumiem Jūrmalas teritorijā, vienu dienu arī Rīgā. Papildus tam programmā tika iekļauti dalībnieku praktiskie treniņi, pieaicinot pieredzējušus profesionāļus, kā arī aktīvās atpūtas pasākumi. Projekta laikā centāmies ar fotogrāfijas starpniecību iepazīt Jūrmalas īpašo vidi, tās kultūru un cilvēkus, izveidot daudz personiskāku kontaktu, nekā tas būtu iespējams, izmantojot tikai oficiālos tūrisma bukletus un tamlīdzīgu informāciju. Vienlaikus tika likti pamati veiksmīgai nākotnes sadarbībai ar ārvalstu kolēģiem.

 

 

Minētajiem treniņiem bija dažādas grūtības pakāpes - sākot ar tematiskiem vingrinājumiem un beidzot ar nodarbībām profesionāļu vadībā. Vingrinājumi ietvēra dažādus radošus uzdevumus, bet nodarbībās bija iespēja strādāt studijas un lauka apstākļos ar dažādu dzimumu un profilu modeļiem, kā arī pašiem iejusties modeļu lomā.

 

 

Atpūtas pasākumi tāpat bija īpaši. Piemēram, vislabākajās "UrbanTrip" tradīcijās norisinājās industriālais pikniks - pusdienas Ķemeru sanatorijas "Līva" graustā ar muzikālām piedevām. Pat nejautājiet, kā mēs uznesām tā 11. stāvā lielo strāvas ģeneratoru, skaļruņus ar statīviem, DJ pulti un vinila atskaņotājus...

 

 


Projektu organizēja un atbalstīja:

Vizuālmākslinieku apvienība "UrbanTrip" - http://www.urbantrip.lv

Jaunatnes Starptautisko projektu aģentūra - http://www.jaunatne.gov.lv

Latvijas Zaļā kustība - http://www.zalie.lv

Vasaras viesu nams "Airava" - Jomas iela 42/3, Majori [+371 29237659]

Radošās pašdarbības klubs - zaļais ordenis "Undīne" - http://www.undine.lv

Modeļu aģentūra "Baltic Casting Agency" - http://www.balticcasting.com

Deju studija "Elmira Show" - http://www.elmirashow.eu

I/k P(c)B - http://www.pb.lv

© URBANTRIP, 2007/2008.